Loading

Nasze usługi

Usługa

Chiptuning

Chiptuning to bardzo skuteczny sposób na poprawę osiągów silnika, poprzez zwiększenie jego mocy oraz zmniejszenie zużycia paliwa. Proces ten jest całkowicie bezpieczny. Chip tuning to elektroniczne zwiększenie mocy silnika samochodu. Daje radość z jazdy i podnosi Twoje bezpieczeństwo na drodze. Pozwoli Ci odkryć Twój samochód na nowo – szybszy, sprawniejszy.

Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, który daje nam gwarancję udanego procesu programowania, modyfikujemy prawie wszystkie samochody które są produkowane od 2002 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz do kontaktu 793 205 505

Każde auto po adaptacji parametrów sterowania silnikiem, zostaje przetestowane na hamowni, w celu weryfikacji jakości usługi.

Producenci samochodów często pozostawiają w silnikach duży zapas wielu parametrów po to, aby „uwalniać”” je w nowszych modelach czy też dopasowywać do wyposażenia, wielkości lub masy konkretnego modelu. Dokładnie ten sam silnik może mieć aż kilka różnych wartości mocy i momentu obrotowego. Stosując chip tuning, czyli modyfikację fabrycznego oprogramowania komputera sterującego silnikiem, mamy możliwość regulacji i wydobycia „ukrytych” parametrów auta.

Jest to przeprogramowanie sterownika, odpowiednich wartości w odpowiednim zakresie tak aby wszystko było bardzo dobrze dobrane w sposób całkowicie bezpieczny dla silnika..co w efekcie samochód dostaje nowe życie przy nie zwiększonym spalaniu.

Podstawą dobrze wykonanej modyfikacji jest przede wszystkim analiza stanu technicznego silnika. Dlatego najpierw przeprowadzany jest pomiar diagnostyczny. Często okazuje się, że podniesienie parametrów jednostki napędowej zwyczajnie nie ma sensu. Gdy jest uszkodzona i przez to znacznie osłabiona w odniesieniu do nominalnych parametrów fabrycznych .

BEZ HAMOWNI ANI RUSZ

Hamownia ma na celu zweryfikować nasze auto pod względem kondycji , często widzimy auta już z jakimiś problemami .. co ciekawe zawsze weryfikujemy w czasie modyfikacji jakie zadowalające wyniki nam przynosi i nie rzadko trzeba poprawiać, podchodzić kilka razy do sprawy i właśnie po to jest hamownia .

Bezsensu jest wgrywać jakieś mapy na oślep jak to co nie którzy robią i wydaje im się że samochód dobrze jedzie po czym przybyło raptem np. 15 KM i 20 NM wiadomo że będzie to już czuć jakoś i właśnie po to jest hamownia .” by na bieżąco sprawdzać i nie dać się oszukać jak auto się zachowuje podczas modyfikacji jak i przed.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz do kontaktu 793 205 505